VyužitíPrezentace

Play video

Díky virtuální realitě můžete své produkty prezentovat kdekoli na světě, aniž byste je přesouvaly z místa na místo. Vaší prezentace se tak mohou zúčastnit zákazníci a obchodní partneři z celého světa. Virtuální realita vám také umožňuje zobrazit váš produkt vašim zákazníkům interaktivnějším způsobem.

Navázali jsme partnerství s renomovanou agenturou Ipsos. Díky tomu nabízí Virtuplex skvělou příležitost nechat si otestovat potenciálními zákazníky svůj design ve virtuální realitě.
Můžete zjistit, jak se budou návštěvníci cítit ve vašich nových prodejnách, jak se budou vaši zaměstnanci orientovat v nových kancelářích, případně si můžete nechat sestavit reprezentativní skupinu lidí na jakékoliv téma a provést vlastní průzkum.

Chcete prezentovat svůj produkt ve virtuální realitě?

Kontaktujte nás

Související články

8. prosinec 2022

Česká mincovna zahájila ražbu virtuálních mincí

Nahlédnout pod pokličku výroby mincí, které každý z nás nosí běžně v peněžence mohou nyní zájemci díky aplikaci vyvinuté společností Virtuplex.

přečíst celý článek

24. září 2022

Česká mincovna otevírá své virtuální dveře veřejnosti díky spolupráci s Virtuplexem

Možnost podívat se blíže na proces výroby mincí, které každý Čech nosí běžně ve své peněžence, získá veřejnost díky aplikaci ve virtuální realitě, na které spolupracoval Virtuplex s Českou mincovnou.

přečíst celý článek

13. červenec 2022

Procter & Gamble zprostředkoval virtuální zážitek svým slovenským partnerům

Za volným pohybem ve virtuální realitě už nemusí klienti Virtuplexu nutně dojíždět do haly v pražských Horních Počernicích. S vybavením Virtuplex nově přijede tam, kam zákazník potřebuje.

přečíst celý článek

24. červen 2022

Virtuální realita zatraktivnila produktové prezentace společnosti Procter & Gamble

Posunutí komunikace s byznys partnery na vyšší úroveň, efektivnější využití zdrojů i poptávka po inovativním řešení spotřebitelského výzkumu svedli dohromady společnost Procter & Gamble (P&G) a Virtuplex.

přečíst celý článek

Vybraní klienti se kterými spolupracujeme