VyužitíRealitní projekty

Play video
Znázornit všechny detaily architektonického návrhu je často obtížné. Mnohdy ani vizualizace 3D modelů neposkytnou ty správné informace pro finální rozhodnutí investora. Proces výstavby budov je o střídání podkladů, designových variacích, vnímání hmoty, výběru materiálů a v neposlední řadě o práci se světlem. Je to náročný proces, který zahrnuje mnoho lidí.
Bylo by skvělé projít si stavbou ještě před zahájením vlastní realizace, vidět zmenšený projekt v urbanisticky kontextu okolí, navnímat architekturu jako umělecké dílo a také prezentovat budovy klientům nebo nájemcům.
To vše již můžete díky virtuální realitě (VR). Virtuplex pomáhá investorům, architektům a designerům veřejně prezentovat budovy prostřednictvím jedinečné kombinace technologie VR, vlastní softwarové platformy a největší haly pro virtuální realitu na světě.

Zažijte své stavby dříve, než budou fyzicky stát a ušetřete čas i peníze.

Chcete převést váš developerský projekt do virtuální reality?

Kontaktujte nás

Související články

17. srpen 2022

Společnost Crestyl si ověřila architektonický návrh nové městské čtvrti ve VR

Multifunkční projekt Dornych v následujících letech nahradí stávající staré obchodní centrum v sousedství brněnského hlavního nádraží. Pro co nejlepší návrh celé čtvrti se developerská společnost Crestyl rozhodla oslovit Virtuplex

přečíst celý článek

11. červenec 2022

Odpovědi na dispoziční řešení Galerie Pernerka našla společnost Redstone Real Estate ve VR

Potřeba odladit si klíčové prvky objektu před zahájením výstavby přiměla společnost Redstone Real Estate, aby se obrátila na kancelář pro virtuální realitu Virtuplex.

přečíst celý článek

1. březen 2022

Obyvatelé Černošic se seznámili s novým hřbitovem ve VR

Na okraji Černošic u Prahy vznikne nové pietní místo, kde se jeho obyvatelé budou moci rozloučit se svými zesnulými. Jak bude vypadat mohli vidět již dnes.

přečíst celý článek

1. únor 2022

OD Máj: Virtuální realita pomáhá k pronájmu obchodních prostor

Společnost Amádeus Real má více než 30 let zkušeností v oblasti budování, provozu a pronájmu obchodních center i kancelářských a obytných prostorů.

přečíst celý článek

Vybraní klienti se kterými spolupracujeme